Kursy wakacyjne

Lato 2021
w Kids Talk

Jolly Phonics 1

Intensywny kurs

Jolly Phonics 2

Intensywny kurs

LEGO Technic

Engineering

English

Books and Films

English

Arts and Crafts

English

Minute to win it

Intensywne kursy 3-tygodniowe czy 5-dniowe warsztaty?

Kursy 3-tygodniowe to czas bardzo intensywnej nauki

Na kursy oferowane w ciągu roku szkolnego nie przyjmujemy dzieci starszych niż 7 lat. Intensywny kurs wakacyjny Jolly Phonics 1 jest  przeznaczony dla dzieci ośmioletnich, które „spóźniły się” na rozpoczęcie systematycznej współpracy z nami. Biorąc pod uwagę ich większą dojrzałość szkolną ułożyliśmy intensywny kurs 30-godzinny, który pozwoli im od września dołączyć już do drugiego poziomu nauki w Kids Talk, Jolly Phonics 2.

Natomiast intensywny kurs Jolly Phonics 2 jest ofertą dla dzieci 8-letnich, które już od roku z nami współpracują, ale czują się na siłach przyspieszyć zdobywanie kolejnego poziomu zaawansowania i od września przyłączyć się do grup pracujących już trzeci rok w Kids Talk, z programem Jolly Grammar 1. 

Ta propozycja to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy ponieważ zajęcia wakacyjne są tańsze od regularnych. 

5-dniowe warsztaty to nauka w najprzyjemniejszy możliwy sposób

Pełny pakiet wakacyjny to aż 8 godzin dziennie przez 5 dni: 4 godzin poznawania świata inżynierii, projektowania nietypowych modeli Lego Technic oraz 4 godziny angielskiego podczas gotowania, rozgrywek zręcznościowych, warsztatów artystycznych, czytania hitów literatury dziecięcej i oglądania opartych na niej filmów.

To nie jest systematyczny kurs języka angielskiego, ale propozycja doświadczenia  go wszystkimi zmysłami i  niezliczonych możliwości korzystania z posiadanej już wiedzy. 

Czym różnimy się od półkolonii?

Półkolonie z angielskim to na ogół 1-2 godzinny dziennie angielskiego i dużo czasu wolnego. Obniża to znacznie koszty organizacyjne ponieważ dzieci większość czasu są „pod opieką”, a nie na konkretnych zajęciach. 

Nasze kursy wakacyjne to 100% cukru w cukrze, 45-minutowe jednostki zajęć prowadzone przez naszych doświadczonych nauczycieli i instruktora. Czas przerw sumujemy i  spędzamy na wspólnych posiłkach  i współzawodnictwie w atrakcyjnych quizach.

Półkolonie to grupy liczne i mocno zróżnicowane pod względem wieku .

My pracujemy w grupach małych i dobranych pod względem wiekowym tak, aby  dzieci  jak najwięcej mogły wynieść ze wspólnych zajęć. 

 

Intensywne kursy 3- tygodniowe


Zapoznaj się z ofertą letnich kursów
Jolly Phonics 1 i Jolly Phonics 2.

5-dniowe warsztatyZapoznaj się z ofertą warsztatów letnich z Lego Technic i angielskim.

Cennik kursów wakacyjnych


W pakiecie najtaniej! Sprawdź naszą ofertę wakacyjnych, niższych cen.

Kalendarz kursów


Jeśli termin Ci pasuje, nie zwlekaj. Planujemy małe grupy.

Intensywny kurs Jolly Phonics

Wakacje z Angielskim i Lego Technic