Kursy wakacyjne

Lato 2023
w Kids Talk

English

Scientific experiments

English

Minute to win it

Intensywne 5-dniowe warsztaty wakacyjne.

5-dniowe warsztaty to nauka w najprzyjemniejszy możliwy sposób

Pełny pakiet wakacyjny to aż 8 godzin dziennie przez 5 dni: 4 godzin poznawania świata inżynierii, projektowania konstrukcji technicznych (w tym roku kulodromy) Gravitrax, Lego Technic, Skyrail oraz 4 godziny angielskiego podczas gotowania, rozgrywek zręcznościowych, warsztatów artystycznych, czytania hitów literatury dziecięcej i oglądania opartych na niej filmów.

To nie jest systematyczny kurs języka angielskiego, ale propozycja doświadczenia  go wszystkimi zmysłami i  niezliczonych możliwości korzystania z posiadanej już wiedzy. 

Czym różnimy się od półkolonii?

Półkolonie z angielskim to na ogół 1-2 godzinny dziennie angielskiego i dużo czasu wolnego. Obniża to znacznie koszty organizacyjne ponieważ dzieci większość czasu są „pod opieką”, a nie na konkretnych zajęciach. 

Nasze kursy wakacyjne to 100% cukru w cukrze, 45-minutowe jednostki zajęć prowadzone przez naszych doświadczonych nauczycieli i instruktora. Czas przerw sumujemy i  spędzamy na wspólnych posiłkach  i współzawodnictwie w atrakcyjnych quizach.

Półkolonie to grupy liczne i mocno zróżnicowane pod względem wieku .

My pracujemy w grupach małych i dobranych pod względem wiekowym tak, aby  dzieci  jak najwięcej mogły wynieść ze wspólnych zajęć. 

 

5-dniowe warsztatyZapoznaj się z ofertą warsztatów letnich z Lego, Gravitrax i angielskim.

Cennik kursów wakacyjnych


W pakiecie najtaniej! Sprawdź naszą ofertę wakacyjnych, niższych cen.

Kalendarz kursów


Jeśli termin Ci pasuje, nie zwlekaj. Planujemy małe grupy.

Wakacje z Angielskim i Lego Technic