O nas

Działamy od 2012 roku

W ubiegłym roku naukę w KIDS TALK ukończyli pierwsi uczniowie, którzy byli z nami przez siedem lat – od samego początku naszej działalności. Starsi dostali się do wymarzonych liceów, młodsi z sukcesami uczestniczą w olimpiadach. Dzieci kończące naszą szkołę są doskonale przygotowane do dalszych etapów nauki.

Edukacja  przedszkolna i wczesnoszkolna to nie tylko najbardziej chłonne ale też i najbardziej znaczące lata w rozwoju dziecka. Wtedy kształtują się nawyki, które wniesie ono do następnych etapów nauki.  Dlatego uważamy, że nauczanie małych dzieci powinno być prowadzone przez nauczycieli o najwyższym stopniu zaawansowania zawodowego. Takie osoby tworzą nasz zespół.

Zajęcia w naszym centrum prowadzone są prowadzone w języku angielskim, dzięki czemu dzieci przyzwyczajają się do naturalnej komunikacji w tym języku. Stosowany w Kids Talk program Jolly Phonics pozwala uczniom na wczesne opanowanie samodzielniego czytania i pisania w języku angielskim. Nie mniej ważne jest też to, że staramy się zachęcać je do obserwacji, wychwytywania wzorów, wyciągania samodzielnych  wniosków. Spontanicznie dokonywane porównania  angielskiego z językiem ojczystym wcześnie rozwijają  świadomość językową. A  jest dokładnie tak, jak zauważył Max Müller, niemiecki językoznawca: człowiek, który zna tylko jeden język, nie rozumie żadnego. 

Dzieci kończące naukę w  naszej szkole są pewne swoich umiejętności, gotowe na nowe wyzwania i przygotowane do dalszej nauki angielskiego na wysokim poziomie.

dr Sylwia Dżereń-Głowacka

Zespół KIDS TALK

Sylwia Dżereń-Głowacka

Główny nauczyciel i trener
wkrótce więcej

Cristeen Cullens-Trzesniewski

Nauczyciel
wkrótce więcej

Joanna Zając

Nauczyciel
wkrótce więcej

Ewa Głowacka

Nauczyciel
wkrótce więcej

Krzysztof Głowacki

Instruktor LEGO
wkrótce więcej