Nauczanie online

Obostrzenia z powodu pandemii ogłoszone 4 listopada uniemożliwiają prowadzenie zajęć stacjonarnych. W związku z tym przechodzimy na nauczanie online.

Traktujemy to jako sytuację przejściową i utrzymujemy tę formę nauki tylko do odwołania obostrzeń. 

Uprościliśmy system przyłączania się do lekcji.  Odbywa się ono na stronie Zajęcia Online Należy podać login i hasło, a następnie wybrać kliknięciem na planie zajęć swoją lekcję. Pod przyciskiem z nazwą grupy znajdują się karty pracy, które należy wydrukować przed lekcją. 

Bieżące problemy techniczne prosimy zgłaszać pod numerem telefonu: 794 705 001.

 

Grupy czerwone są w wyjątkowo trudnej sytuacji: obecnie dzieci powinny zaczynać samodzielnie czytać pierwsze słowa, a nie wszystkie dzieci opanowały już tę umiejętność. Ponieważ prosimy Państwa o nie ćwiczenie tego „na własną rękę” z dzieckiem w domu, zdecydowaliśmy się zaoferować  możliwość bezpłatnych konsultacji w szkole.

Są one przeznaczone tylko do ćwiczenia syntezy i analizy. Nie służą „odrabianiu ” zajęć i nie obejmują dzieci, które już zaczęły samodzielnie łączyć dźwięki. Konsultacje będą trwały około 15 – 20 min i będą się odbywały w grupach do 4 osób. Osoby chętne do zgłoszenia uczestnictwa dziecka w konsultacjach,  prosimy o kontakt pod numerem tel. 604 720 693.

Dzień konsultacji: piątek w godz.:

17.00

17.30

Jeśli dziecko potrzebuje dodatkowych ćwiczeń, a nie może wziąć udziału w konsultacjach, polecamy aplikację na telefon, dostępną w Sklepie PLAY pt. 'Jolly Phonics Lessons’ (bezpośredni link do niej w przycisku poniżej). Pierwsza grupa dźwięków jest w niej dostępna nieodpłatnie. Dziecko może z nią ćwiczyć wymowę dźwięków, syntezę, analizę, poznać piosenki do każdego dźwięku, pograć w gry językowe, a w następnych latach nauki  utrwalać znajomość tricky words i alternatywnych sposobów zapisu dźwięków. Bardzo dobra aplikacja.

 

 

Leave a Comment