Angielski w wakacje

English: Baking

Dzieci tak lubią pomagać w pieczeniu, że nawet nie zauważają że przepis był po angielsku. Tak samo zresztą jak dyskusja np.  nad jego modyfikacją i pomysłami na piękną dekorację. Uczą się korzystać ze sprzętów kuchennych i poznają różne sposoby odmierzania składników. Trudno o bardziej praktyczną i przyjemną naukę języka, matematyki i kreatywnego myślenia. 

English: Numero : mental maths

„Kiedy ja się tego nauczyłem?” Po raz pierwszy prezentowana w Polsce gra karciana, która podbiła Stany, Australię i kraje azjatyckie.  Uczy w pamięci  dodawać, odejmować, mnożyć, dzielić, obliczać procenty, pierwiastki i potęgi! Zróżnicowane warianty pozwalają wciągnąć w nią już dzieci czteroletnie, a dzieci szkolne zostają mistrzami matematyki w swojej klasie.

Zaczniemy od podstaw, ale każdy dzień będzie przynosił nowe wyzwania. Zakończymy turniejem i wyłonieniem pierwszego polskiego mistrza NUMERO. 

 

English: Minute to Win It

Nawet najbardziej żywiołowe dzieci padną po codziennej porcji naszych rozgrywek sportowo-zręcznościowych. Rywalizacja międzydrużynowa, współpraca w grupie, nauka nowych umiejętności i odkrywanie przez dzieci drzemiących w nich talentów  sprawiają, że jest to często najbardziej wyczekiwana cześć dnia. Trudno powściągnąć emocje – jest to zdecydowanie najgłośniejszy element naszej propozycji wakacyjnej. 

English: Scientific experiments

Jak funkcjonuje świat? Czy trudno brzmiące  pojęcia takie jak: siła odśrodkowa i dośrodkowa, inercja, prawa dynamiki można poznać w taki sposób, że nie tylko je zrozumiemy, ale i na zawsze pozostaną w naszej pamięci?