Angielski w wakacje

English: Baking

Dzieci tak lubią pomagać w pieczeniu, że nawet nie zauważają że przepis był po angielsku. Tak samo zresztą jak dyskusja np.  nad jego modyfikacją i pomysłami na piękną dekorację. Uczą się korzystać ze sprzętów kuchennych i poznają różne sposoby odmierzania składników. Trudno o bardziej praktyczną i przyjemną naukę języka, matematyki i kreatywnego myślenia. 

English: Books and Films

Najbardziej znane i kochane książeczki z brytyjskiej  i amerykańskiej literatury dziecięcej oraz filmy nakręcone na ich podstawie. Nie można ich nie znać – są tak samo ważne  w nauce  języka obcego,  co ojczystego.

English: Minute to Win It

Nawet najbardziej żywiołowe dzieci padną po codziennej porcji naszych rozgrywek sportowo-zręcznościowych. Rywalizacja międzydrużynowa, współpraca w grupie, nauka nowych umiejętności i odkrywanie przez dzieci drzemiących w nich talentów  sprawiają, że jest to często najbardziej wyczekiwana cześć dnia. Trudno powściągnąć emocje – jest to zdecydowanie najgłośniejszy element naszej propozycji wakacyjnej. 

English: Arts and Crafts

Dla niektórych dzieci to będzie pierwsza próba własnoręcznego szycia, czy złożenia kartki papieru w ciekawy przedmiot z ruchomymi elementami.  Filcowe mini maskotki, origami, precyzyjne i staranne wykorzystanie akwareli, malowanie kamyków, druciki kreatywne pobudzają wyobraźnię. A to jeszcze nie wszystko: przygodę z muzyką proponuje Teacher Asia,  nie tylko wspaniała nauczycielka, ale i wokalistka w zespole muzycznym.